Fotograf na chrzest

Fotografowanie w czasie wydarzenia jakim jest Chrzest św. wymaga od fotografa nie tylko dobrego technicznego “wyczucia w reportażu”.
Ze względu na specyfikę ceremonii odbywającej się w kościele, zazwyczaj w czasie Mszy św. parafialnej najczęściej chrzczonych jest kilkoro dzieci.

Ograniczone miejsce, specyficzne warunki świetlne w świątyniach, mnogość osób zainteresowanych by zobaczyć Nowoochrzczonego oraz oczywiście zachowanie taktu i dyskrecji w czasie Liturgii – to są wyzwania którym czoła musi stawić fotograf na Chrzcie.

Poza samym fotografowaniem na Chrzcie w czasie ceremonii możemy wykonać zdjęcia w czasie przygotowań, przyjęcia lub umówić się na sesję plenerową. W dobie koronawirusa kiedy wszystkich ograniczają obostrzenia, by na pamiątkowych zdjęciach rodzina nie była uwieczniana jedynie w maskach, fotografowanie na Chrzcie i przygotowaniu może być świetnym rozwiązaniem, pozwalającym na wykonanie wspaniałych pamiątek z najbliższą rodziną.

Fotograf na chrzcie, fotograf na chrzest, fotografowanie chrztu, fotograf Marki, fotograf Białołęka, fotograf Bródno, fotograf Targówek, fotograf Warszawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *