Fotograf na chrzest

Fotografowanie w czasie wydarzenia jakim jest Chrzest św. wymaga od fotografa nie tylko dobrego technicznego „wyczucia w reportażu”.
Ze względu na specyfikę ceremonii odbywającej się w kościele, zazwyczaj w czasie Mszy św. parafialnej najczęściej chrzczonych jest kilkoro dzieci.

Ograniczone miejsce, specyficzne warunki świetlne w świątyniach, mnogość osób zainteresowanych by zobaczyć Nowoochrzczonego oraz oczywiście zachowanie taktu i dyskrecji w czasie Liturgii – to są wyzwania którym czoła musi stawić fotograf na Chrzcie.

Poza samym fotografowaniem na Chrzcie w czasie ceremonii możemy wykonać zdjęcia w czasie przygotowań, przyjęcia lub umówić się na sesję plenerową. W dobie koronawirusa kiedy wszystkich ograniczają obostrzenia, by na pamiątkowych zdjęciach rodzina nie była uwieczniana jedynie w maskach, fotografowanie na Chrzcie i przygotowaniu może być świetnym rozwiązaniem, pozwalającym na wykonanie wspaniałych pamiątek z najbliższą rodziną.

Fotograf na chrzcie, fotograf na chrzest, fotografowanie chrztu, fotograf Marki, fotograf Białołęka, fotograf Bródno, fotograf Targówek, fotograf Warszawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *