+48 600 95 83 93

+48 603 56 56 00

kp@kuklinscyphotography.pl

Zaufali nam

 

Klienci biznesowi:

 

Z przyjemnością rekomenduję usługi Anny i Łukasza Kuklińskich, którzy wykonali dla mnie profesjonalną sesję biznesową. Zdjęcia wykonane przez Pana Łukasza są wysokiej jakości, zgodne z nałożonymi wymogami, wiernie oddają charakter mojej osoby. Serdecznie polecam usługi Państwa Kuklińskich!

- Mateusz Rayzacher, przedsiębiorca, doradca finansowy, www.rayzacher.pl

 

 

Współpracowałem z LJK Project Kuklinscy Photography przy organizacji Balu "Noc Wolności. Polska w Europejskim". Dobry kontakt, elastyczność, wychodzenie naprzeciw potrzebom klienta (moim i uczestników balu) i ostatecznie świetne zdjęcia. Polecam.

- Maciej Gnyszka, prezes Gnyszka Fundraising Advisors, twórca Towarzystw Biznesowych oraz inicjatywy Dobroczynnosc.com.


 

Profesjonalizm, wyczucie, indywidualne podejście do klienta, doskonały montaż zdjęć, zaangażowanie i pasja - tymi cechami wyróżaniają się Anna i Łukasz Kuklińscy. Z biznesowej sesji zdjęciowej wyszedłem bardzo zadowolony, a po otrzymaniu fotografii mój entuzjazm był jeszcze większy. Polecam każdemu, komu zależy na budowaniu własnego wizerunku.

- Kamil Lipiński, przedsiębiorca, projektant witryn internetowych, www.create24.pl

 

 

Klienci indywidualni:

 

Firma LJK Project Kuklinscy Photography to nie tylko pięknie wykonane zdjęcia (czyste, wyraźne, pełne emocji - co ważne w przypadku zdjęć ślubnych), ale też ludzie którzy je wykonują. Łukasz i Ania to po prostu fajni ludzie :) z ciekawymi pomysłami, otwarci na propozycje klienta. Plener z nimi to świetna zabawa. A fotografa na chrzest naszego synka nie szukaliśmy nigdzie indziej :) Bardzo Wam dziękujemy, a reszcie POLECAMY!

Ania i Paweł Skoczylas, rodzice Krzysia


Pełen profesjonalizm, wspaniała atmosfera. Każda para życzyłaby sobie uwiecznienia swoich pierwszych małżeńskich chwil pod obiektywem tak zgranego duetu. Mimo strasznych styczniowych mrozów sesja w zimowym, pełnym uroku plenerze pozostawiła w nas gorące wrażenia. Serdecznie polecamy!

- Magda i Witek Rolewscy, nowożeńcy

 

 

Nasza sesja ciążowa była radosna i spontaniczna. Fotograf poddawał się naszym pomysłom, ale miał też swoje pomysły na zdjęcia. Efekty jego pracy podobały się zarówno nam, jak i naszej rodzinie i przyjaciołom.

- Ela i Czarek Konert, rodzice Jasia

 

 

 

Msza święta prymicyjna w mojej rodzinnej parafii była dla mnie ważnym momentem w życiu i ogromnym przeżyciem. Ania i Łukasz wyśmienicie ukazali swoimi zdjęciami sacrum tego wydarzenia. Natomiast podczas zabawy świetnie uchwycili radosny nastrój zebranych.

- ks. Kamil Prus, kapłan diec. warszawsko-praskiej

 

 

Monika

 

Poprosiłam Anię i Łukasza z LJK Project Kuklinscy Photography o pomoc, gdyż potrzebowałam fotografa, który podejmie się zrobienia sesji zdjeciowej w wieczór panieński. Jako świadkowej, bardzo mi zależało żeby zdjęcia były ciekawe i oryginalne. Nie zawiodłam się - atmosfera była świetna, zdjęcia pomysłowe. Panna młoda (obecnie żona) bardzo zadowolona z efektów, pozostałe paręnaście dziewczyn również :):) Polecam współpracę z wyluzowanymi, a jednocześnie profesjonalnymi ludźmi.  

- Monika Konieczna, organizatorka wieczoru panieńskiego Dory

 

 

 

 

facebook