+48 600 95 83 93

+48 603 56 56 00

kp@kuklinscyphotography.pl

Oferta

Każdą ofertę przygotowujemy dla Klientów indywidualnie, ceny są uzależnione od Państwa oczekiwań, długości sesji, ilości i wielkości zdjęć, ilości fotografów oraz odległości jaką będziemy musieli pokonać, by wykonać zlecenie.

 

Fotografia ślubna:

Oferujemy reportaż z całego dnia uroczystości – od przygotowań, błogosławieństwa przez ceremonię, po wesele do oczepin włącznie, oraz ślubną sesję plenerową (niekoniecznie w dzień ślubu). Istnieje możliwość zamawiania tylko niektórych usług. Obydwoje posiadamy ukończony Kurs Liturgiczny dla Fotografów.

 

Przy zakupie usług ślubnych oferujemy specjalne zniżki na sesje narzeczeńskie. Takie fotografie mogą być świetnym prezentem dla rodziców Pary Młodej dołączonym do kosza kwiatów na weselu lub przydać się przy tworzeniu strony ślubnej z listą prezentów i galerią zdjęć przyszłych małżonków.

 

Fotografia biznesowa:

W zakresie naszych usług znajduje się fotografia biznesowa. Uwieczniamy ważne wydarzenia z historii Państwa firmy: konferencje, targi, spotkania z VIP’ami, szkolenia, wydarzenia artystyczne, imprezy kulturalne. Zajmujemy się również robieniem zdjęć reklamowych oraz portretów biznesowych.

Posiadamy studio do fotografii produktowej (namioty bezcieniowe, oświetlenie studyjne). W Internecie decyzje o zakupie produktu podejmuje się przede wszystkim dzięki profesjonalnie wykonanym zdjęciom. Proponujemy: packshoty, zdjęcia z tłem, aranżacje. Zawsze jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

 

 

Sesje portretowe:

Proponujemy Państwu przeprowadzenie sesji portretowych w plenerze lub w przenośnym studio. Może być to świetny prezent na wieczór panieński/kawalerski, rocznicę ślubu, czy zwykły prezent urodzinowy. Uwieczniamy też wspaniały okres ciąży!

 

Zdjęcia reportażowe:

W skład naszej działalności wchodzą reportaże wykonywane w czasie istotnych ceremonii kościelnych: Chrzty, I Komunie, Prymicje Kapłańskie. 

 

Fotografia szkolna i przedszkolna:

W ofercie posiadamy zdjęcia klasowe, portrety indywidualne i koleżeńskie. Fotografujemy studniówki, bale przedszkolne i gimnazjalne. Istnieje możliwość zaprojektowania ramek z logiem szkoły/przedszkola do zdjęć klasowych, tablo uczniów, prezentacji multimedialnych oraz wynajęcia nas jako fotografów na wycieczce. W przypadku kontaktowania się z nami w sprawie zdjęć szkolnych i przedszkolnych warto się pytać o obecne promocje.

 

Fotografowanie zwierząt:

Proponujemy przeprowadzenie sesji fotograficznej Państwu wraz ze Zwierzęcymi Przyjaciółmi. Jesteśmy pewni, że Państwa Pupile świetnie sprawdzą się w roli modelek i modeli.

 

Pasje:

Fotografujemy nasze dalekie (i te bardzo bliskie) podróże, architekturę i przyrodę. Z przyjemnością sfotografujemy Państwa w czasie oddawania się Waszym pasjom, obojętne czy będzie to szydełkowanie, jeździectwo, czy przynależność do klubu miłośników Gwiezdnych Wojen. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

 

 

 

 

 

facebook