+48 600 95 83 93

+48 603 56 56 00

kp@kuklinscyphotography.pl

Czy widziałeś dobrze prosperującą stronę internetową bez zdjęć? Fotografie potrafią powiedzieć to co ciężko opisać słowami – w dzisiejszym modelu komunikacji mają swoje stałe miejsce. 
Częstym zjawiskiem jest korzystanie ze zdjęć znalezionych w Internecie, jednak nie każdy wie, że fakt ich zamieszczenia nie jest jednoznaczny z możliwością wykorzystania ich przez innych. Zdobądź niepowtarzalne, własne fotografie!

 

 

Potrzeby parafian

Internet już nie jest nowym forum głoszenia Ewangelii, choć ciągle jawi się przestrzenią mało zagospodarowaną przez środowiska kościelne. Rządzi się on swoimi prawami wśród których jako główny punkt odnotowywane są wrażenia wizualne, estetyczne. W życiu codziennym poprzez rozwój tej dziedziny i ogólną dostępność do sprzętów wymagania wobec fotografów znacznie się rozwinęły. Rośnie potrzeba na zdjęcia profesjonalne, nie będące przypadkowym działaniem, ale mające na celu uchwycenie piękna chwili. Odbiorcy Internetu nie zatrzymują się nad fotografiami byle jakimi, niewyraźnymi, czy jedynie dokumentacyjnymi – są spragnieni niecodziennych obrazów. Twoi parafianie, ci wierzący i niewierzący mają dokładnie takie same potrzeby.

 

Zdjęcia z życia kościoła lokalnego

Jeśli zależy Ci na tym, aby na stronie parafii w której pracujesz pokazać to czym jako wspólnota żyjecie, aby ukazać Kościół oraz kościół jako miejsce tętniące radością, to zapraszamy do skorzystania z możliwości fotografowania przez nas wydarzeń z życia parafii.

 

Zdjęcia parafii

Ponadto proponujemy wykonanie zdjęć kościoła niezbędnych do stworzenia niepowtarzalnej strony www parafii. Strony, która nie będzie „bez twarzy”, strony która dzięki zdjęciom z konkretnej świątyni zyska na indywidualności.

 

Dlaczego my?

Można się zastanawiać dlaczego lekarza wybiera się do leczenia, kucharza do gotowania, a artystę do malowania obrazów. Oczywiście pewnie każdy jest w stanie skorzystać z babcinych sposobów na grypę, zrobić jajecznicę oraz narysować ludzika. Nie każdy jednak przeprowadzi na sobie samym operację, przygotuje wykwintny obiad dla 30 osób i stworzy obrazy na miarę Leonarda da Vinci. Podobnie jest z fotografią. Każdy może nacisnąć spust migawki. Nie każdy jednak sprawi, że na zdjęciu będzie dokładnie taki efekt jakiego oczekiwał.

 

Jeśli chcesz, by zdjęcia robiły osoby szanujące to co na Mszy świętej się dzieje – jesteśmy do usług.
Jeśli chcesz, by zdjęcia ukazywały to co w Kościele piękne – jesteśmy do usług, wiedz że nam jako członkom tego Kościoła też na tym zależy.
Jeśli nie chcesz, by fotograf bieganiem przeszkadzał w Liturgii – jesteśmy do usług we dwoje.
Jeśli chcesz, by fotografie były rewelacyjnej jakości – obejrzyj nasze portfolio i sam oceń nasz poziom.
Jeśli chcesz, by zdjęcia robiły osoby zaufane - zobacz z duszpasterzami z jakich parafii już współpracowaliśmy.

 

Zdjęcia dla parafii znajdują się w dziale publikacji internetowycheventów oraz prymicji kapłańskich.

 

 

Współpracowaliśmy:  

 Oferta:

 
 

facebook