+48 600 95 83 93

+48 603 56 56 00

kp@kuklinscyphotography.pl

 O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, nazywamy się Anna i Łukasz Kuklińscy. Jednym z głównych celów naszego działania jest fotografia biznesowa i reportaże okolicznościowe. Fotografujemy od 6 lat, natomiast jako firma od 2010 roku. Przez ten okres czasu wyrobiliśmy już własny styl, który możecie Państwo poznać oglądając nasze portfolio. Wyróżnia nas wysoka jakość, fachowa obróbka, niebanalne pomysły. Wszystko w rozsądnych cenach i przyjaznej atmosferze.


LukaszŁukasz Jan Kukliński
– Od 6 lat zajmuję się fotografią. Na początku była ciekawość: jakie chwile potrafię uchwycić, potem coraz częściej górowała chęć uwieczniania ludzi w ważnych dla nich momentach oraz ukazania ich jako profesjonalistów w swoich dziedzinach. Teraz jest to sposób na życie.

Skończyłem kursy i warsztaty fotograficzne u Ireneusza Graffa, ówczesnego przewodniczącego Związku Polskich Fotografików Przyrody. 

W czasie podróży po kraju i za granicą nie rozstaję się z moim „trzecim okiem”, które uwielbia elementy architektoniczne, drobne owady oraz piękne krajobrazy. Nieustannie inwestuję w rozwijanie umiejętności oraz mojego asortymentu fotograficznego - uważam, że nie można zatrzymywać się na etapie, na którym się jest, więc pnę się ciągle w górę dzięki wiedzy zdobytej od prestiżowych fotografów światowej sławy. Praca fotografa daje mi wiele satysfakcji i motywuje do podejmowania nowych wyzwań w tej dziedzinie.

 

 

 

 

Anna Dowejko-Kuklińska Anna
– Za moją przygodę ze zdjęciami mogę obwiniać tylko Łukasza. Na początku naszej znajomości zainteresował się fotografią, którą szybko mnie zaraził.

Studiując załapałam się na kilka zajęć z fotografii. Zdobytą wiedzę wypróbowałam po raz pierwszy w Brazylii, dzięki czemu po powrocie zorganizowaliśmy z Łukaszem wystawę dotyczącą Amazonii. Potem były praktyki w dziale fotograficznym „Rzeczpospolitej”.

Reportaże to dla mnie kwintesencja fotografii, lubię wtedy działać. Doskonale czuję się również w spokojnym obmyślaniu scenariuszy plenerów/sesji portretowych, gdzie pełnię rolę asystenta.

 

 

 

 

 

 

Obydwoje uczestniczyliśmy w warsztatach fotograficznych organizowanych przez Canon Polska prowadzonych przez Piotra Orzechowskiego (jego sesje modowe i reklamowe można było znaleźć m.in. w Elle, Twoj Styl, Viva, Pani, Volvo, L'oreal, Coca Cola, Nivea, Lexus, Vistula). 

Przeszliśmy również Liturgiczny Kurs dla Fotografów pozwalający na robienie zdjęć w czasie ślubów i uroczystości kościelnych. 

 

 Certyfikaty

 

 

facebook